Dlaczego warto zawierać umowy

Expert.Legal
opublikowany przez: Expert.Legal
Dlaczego warto zawierać umowy
Expert.Legal umożliwia Państwu dostosowanie umów do swoich potrzeb poprzez wzory oraz kreator dokumentów, który je zindywidualizuje. Co więcej, nasza firma pozwala na zdalne podpisywanie umów oraz przechowywanie ich w bezpiecznej wirtualnej szafie.

Każdy z nas pewnie słyszał o sytuacjach i kłopotach większych lub mniejszych, jakie wyniknęły z tego, że nie zawarto pisemnej umowy, a jedynie oparto się na ustaleniach ustnych, które jak to życiu, ktoś inaczej zrozumiał lub nie miał świadomości prawnej ich skutków lub niestety został nieuczciwie potraktowany i wykorzystany. Potem wiele aspektów i ustaleń trudno udowodnić, a kosztowne i długotrwałe sprawy przed sądem często kończą się niepowodzeniem, rozczarowaniem i stresem. Można tego uniknąć korzystając z przygotowanych przez ekspertów w systemie Exper.Legal wzorów, gdzie zgodnie z wskazówkami, bez trudu, sprawnie możesz w kreatorze dokumentów stworzyć zindywidualizowaną umowę, dodatkowo zdalnie ją podpisać i przechowywać w zasobach Expert.Legal w wirtualnej szafie na dokumenty. Nie masz czasu, możesz wrócić do szkicu umowy, aby ją dokończyć, stworzyłeś ją i podpisałeś – zawsze ją odnajdziesz. W sytuacji, gdy druga strona nie wywiąże się z jej postanowień, nie wykona jej należycie,będziesz mógł dochodzić swoich praw. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo prawne, tak jak dbasz o wygląd, zdrowie, samochód i inne bieżące sprawy.

W biznesie, szczególnie aktualnie, gdy coraz częściej spotykamy się i załatwiamy sprawy na odległość, zadbaj o to by szybko i sprawnie zawierać umowy, dbaj o bezpieczeństwie w biznesie, daj odpowiednie narzędzia swoim pracownikom w postaci możliwości kreowania umów w systemie Expert.Legal. Czas, w którym w zwykłym toku trzeba czekać na umowę, która przygotuje dla Ciebie prawnik i koszty z tym związane są niewspółmierne. Ogromna większość transakcji na rynku jest standardowa, a umowy w Expert.Legal dają możliwość dopasowania jej do konkretnych sytuacji i potrzeb, gdzie po odpowiedzi na pytania i uzupełnieniu danych, z pomocą wskazówek w systemie, dokładnie skroisz taka umową, jakiej potrzebujesz i która zabezpieczy Twoje interesy. Skorzystaj ze wsparcia swojego biznesu.