Bądź z nami ekologiczny!

Expert.Legal
opublikowany przez: Expert.Legal
Bądź z nami ekologiczny!
Dzięki Expert.Legal możesz stać się ekologiczny. Koniec z marnowaniem papieru! W Expert.Legal umożliwiamy podpisywanie dokumentów elektronicznie oraz przechowywanie je w e-szafie w trosce o nasze wspólne dobro.

Drzewa produkują tlen potrzebny dla ludzi i zwierząt do oddychania. Usuwają dwutlenek węgla z powietrza poprzez obieg węgla, co przyczynia się do zdrowszych warunków powietrza na zewnątrz. Drzewa to płuca planety, na całym świecie pracują nad tym, byśmy mieli czym oddychać. Chociaż naukowcy i biznesmeni wiedzą już, jak ukrywać (zamykać) dwutlenek węgla pod ziemią, to akurat tylko drzewa robią to same, za darmo i jeszcze oddając nam powietrze w takiej jakości, która jest nam rzeczywiście potrzebna. Drzewa są głównym czynnikiem przyczyniającym się do uzupełnienia atmosfery wilgocią, co napędza obieg wody na Ziemi: zbierają i filtrują świeżą wodę, regulują wodny cykl wody planety oraz zapobiegają powodziom i utrzymują glebę w zdrowym stanie.


 Z jednego drzewa powstaje około 8500 kartek papieru, a na produkcję tony papieru potrzeba 17 drzew. Ryza papieru to 500 kartek, około 2,5 kg. W Polsce rocznie średnio zużywamy 143 kg papieru na osobę. Papier marnuje się również w biurach na całym świecie, gdzie krąży w postaci umów i stert archiwizowanych akt. Biurowe drukarki i kosze na śmieci pełne są papieru, który przy odrobinie dobrej woli można by z łatwością oszczędzić.


Jedno drzewo produkuje ilość tlenu niezbędną do życia trzem osobom. Nasza przyszłość zależy od każdego z nas i drobnych rzeczy, które będziemy chcieli zmienić. Masz wybór! Razem z Expert.Legal możemy dbać o środowisko,rozważając ograniczenie zużycia lub całkowitą rezygnację z papieru. Dzięki Expert.Legal stworzony dokument możesz podpisać elektronicznie i przechowywać w e-szafie, gdzie się nie zgubi i nie zaleje kawą. Bądź z nami ekologiczny!